Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ вимагають розслідувати вбивство Катерини Гандзюк (ФОТО)

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ підтримали мітинги-реквієми за херсонською активісткою Катериною Гандзюк, які пройшли в усіх областях України підуправліннями СБУ. Основна вимога акції – довести до логічного завершення розслідування у справі Катерини Гандзюк, яка померла у лікарні.  

«Катерина Гандзюк завжди була помітною громадською активісткою у нашій області. Вона неодноразово виступала з критикою діючої влади та Петра Порошенка. Неодноразово критикувала бездіяльність правоохоронних органів в області та Міністерство внутрішніх справ. ЇЇ позиція завжди була помітна і, звичайно, були ті, кому Гандзюк заважала. Проте, такий спосіб боротьби з опонентами – неприпустима жорстокість, яка має бути покарана», - прокоментував ситуацію координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Херсонщини Юрій Біліченко.

Нагадаємо, що 31 липня 2018 року на громадську діячку Катерину Гандзюк було здійснено напад: невідомий облив Катерину сірчаною кислотою, було уражено 30% тіла. В серпні було затримано двох підозрюваних у співучасті в організації злочину. 4 листопада 2018 року Катерина Гандзюк померла у одній з київських лікарень. Поліція перекваліфікувала напад на активістку у замах на вбивство. Напад пов’язують з публічною діяльністю Гаднзюк.

Черкаси 


Харків 

Одеса 

Київ