На гарячу лінію штабу повернення Саакашвілі здійснюють масштабну спам-атаку

Номер гарячої лінії Штабу повернення Михайла Саакашвілі 0-800-75-35-60 намагаються заблокувати через спам-дзвінки.

Про це повідомили в прес-службі РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі.

Зокрема, 21 серпня на гарячу лінію відбувались постійні дзвінки, переважно з десятка різних номерів, які блокували лінію. Відбувалось з’єднання на декілька секунд, після чого зв’язок переривався.

Враховуючи, що кількість спам-дзвінків становить понад 1000 на годину, на зв’язок витрачається орієнтовно 300 грн/годину.

Однак, найгірше те, що українці, які хочуть долучитися до зустрічі Михайла Саакашвілі 10 вересня, через таку спам-активність не можуть додзвонитись до операторів.

Ця ситуація була виявлена 21 серпня, тому лінії були закриті до 20.00.

У вівторок, 22 серпня ситуація повторилась у ще більшому масштабі, тому лінії були вимушено закриті з 10.00.

Спам-номери додали в чорний список, але вони постійно міняються. Виключили сервер та дзвінки не перестають надходити. Надіслали запити провайдеру, щоб в найкоротші терміни вирішили дане питання.

Нагадаємо, Президент України позбавив лідера «РУХУ НОВИХ СИЛ» Михайла Саакашвілі українського громадянства. Однак, Саакашвілі заявив, що збирається повернутись в Україну 10 вересня і відстоювати свої права.

Саакашвілі повідомив, що було створено спеціальну гарячу лінію за номером 0-800-75-35-60, куди всі охочі підтримати його приїзд до України можуть зателефонувати для з’ясування деталей.