Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Миколаївщини вимагають негайної відставки скандального замміністра охорони здоров'я Лінчевського

В останній тиждень всю Україну сколихнула новина про скандальні заяви заступника міністра охорони здоров'я Лінчевського на засіданні Рахункової Палати. Смертний вирок, який він самотужки виніс хворим на онкологічні захворювання, викликав глибоке обурення як у пересічних українців, так серед медиків: він заявив, що онкохворих в Україні не треба лікувати та витрачати на них кошти, бо ці люди все одно помруть і тому не варті уваги.

7 червня активісти Миколаївської організації політичної партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі" провели акцію під управлінням охорони здоров'я облдержадміністрації.

Основна вимога протестуючих — негайна відставка Лінчевського. Перед присутніми на мітингу медиками та активістами виступили координатори обласної і міської організацій РНС — Ігор Фінкельштейн і Андрій Толпекін. Мітингувальники були одностайні в думці, що такій людині як Лінчевський не місце в міністерстві охорони здоров'я, а його подальше перебування на посту заступника міністра виглядатиме як знущання над важко хворими українцями.

«Наша думка — Лінчевский має бути негайно звільнений та вибачитися перед українцями, перед онкохворими та їх сім*ями на колінах перед Міністерством охорони здоров*я — бо його вислови це знущання, це ганьба, це антилюдська позиція. «Рух нових сил» обурений як самим посадовцем і його позицією, так і позицією влади в цілому — чому ця людина антиукраїнських та антилюдських поглядів досі на посаді?» - говорить Ігор Фінкельшейн.

Як з'ясувалося, начальник управління Георгієв знаходиться у відрядженні, а його заступник відсутній на робочому місці, тому до учасників протесту вийшов один з керівників управління охорони здоров'я. Йому було зачитане і передане звернення до в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун з вимогою негайної відставки з посади Лінчевського.

Посадовець пообіцяв виконати вимогу і передати лист до міністерства. А мітингувальники анонсували аналогічні заходи в інших регіонах.