Активісти РНС закликають людей збиратись на Костьольній. Спецназівці пов’язали Саакашвілі та вивели з даху будівлі.

Люди почали блокувати вулицю, там зараз відбуваються сутички. 

Зранку до помешкання лідера партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Михайла Саакашвілі на вулиці Костьольній увірвались спецназівці. 

Вони виламали двері, сам Михайло зараз перебуває на даху будівлі, у його квартирі проводять обшук, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі». 

Невідомі в балаклавах проникли на дах, щоб проникнути безпосередньо в квартиру через балкон за допомогою пожежного авто. 

На місце вже прибули народні депутати Юрій Дерев’янко та Віктор Чумак. Дерев'янко повідомив, що вони не мають права перешкоджати проходженню адвокатів на місце проведення обшуку, втім аадвокатів таки не пропускають. 

Член політради РНС Іван Слободяник, який зараз також знаходиться в приміщенні, затребував від спецназівців показати показати ухвалу на підставі чого проводиться обшук. 

«Порушуються права двох людей, мене як адвоката не пускають, у квартирі Михайла незаконно проводять обшук. Мене як адвоката мають допустити», - заявив адвокат Саакашвілі Чорнолуцький. 

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ закликають людей збиратись на вулиці Костьольній, де відбувається свавілля правоохоронних органів, перешкоджання діяльності адвокатів та народних депутатів та підтримати Михайла Саакашвілі. Вони скандують "КИЇВ ВСТАВАЙ!!!"

Михайло Саакашвілі закликав людей збиратись на Костьольній. 

«Це проводиться режимом Порошенко з метою затримати мене, це наказ Путіна, вони фабрикують дані, щоб ніхто в Україні не гвоорив про олігархат, що Порошенко злодій. ОПГ яка захопила владу в Україні буде відповідати. Це наказ Путіна. Це беззаконня на очах всього світу. Я закликаю всіх українців вийти на вулицю, пресу висвітлювати це беззаконня. Нам треба об’єднатись проти цієї влади злочинців», - закликав Саакашвілі.