Активісти РНС та кияни пікетували КМДА проти дерибану земель

Активісти "РУХУ НОВИХ СИЛ" разом з громадою Києва виступили проти затвердження міськрадою 200 детальних планів територій, за яких землю просто роздерибанять, та передали меру Кличку відповідне звернення, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі». 

Активісти повідомили, що у порядку денному сесії міськради стоїть питання відновлення містобудівної документації, внаслідок прийняття якої будуть введені в силу більше 200 детальних планів територій.


«Ці ДПТ суперечать не тільки містобудівному законодавству і Генплану міста до 2020 року, але й здоровому глузду та інтересам киян. Таким чином будуть узаконені незаконні забудови, підвищиться щільність населення, узаконять виділення земельних ділянок», - обурюється Євген Лебедєв голова ГО «Звіринецький сквер».

 «У нас були сфальшовані громадські слухання по цих ДПТ, їх продовжують фальшувати по всьому Києву. Вони хочуть протягнути 200 ДПТ, в яких не врахована інфраструктура столиці, дитсадки і школи. Ми хочемо, щоб головного архітектора столиця зняли з посади, притягнули його та інших до відповідальності», - обурюється Олег Кіяшко з Голосіївського району.

Вероніка, в сім’ї якої є два інваліди ІІ групи, розповідає, що у її сім’ї злочинним способом вже забрали будинок, на місці якого звели багатоповерхівки.

«З будинку, який був власністю нашої сім’ї, де ми були всі прописані, нас вигнали, будинок знищили і побудували там незаконно багатоповерхівки. На наші звернення ніхто не реагує, забудовники кажуть, що має розбиратись Київська міська рада, у раді переводять на Київміськбуд. Вони напевно розраховували на те, що ми просто десь зникнемо», - каже вона.

Серед пікетувальників і активісти партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» з різних районів Києва. Відзначають, що такими способами діє злочинна влада на всіх рівнях, яка прийшла лише для власного збагачення.

«Вчергове люди збираються біля будівель державних органів, ми бачимо, що результати діяльності цієї влади вкрай негативні. Поспілкувавшись з людьми, які прийшли сюди висловити свій протест, розуміємо, що цю владу потрібно якнайшвидше змінювати», - каже активіст РУХУ НОВИХ СИЛ Євген Лук’янцев.