Активісти РНС підтримали мера Глухова який бореться з саботажем колишніх регіоналів

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Сумщини підтримали міського голову Глухова Мішеля Терещенка, який стикнувся з саботажем колишніх регіоналів, а сьогодні - чинних депутатів міської ради. Через опір поплічників режиму Януковича, у Глухові до тепер не ухвалили бюджет на 2018 рік.

Про це повідомила прес-служба РНС Сумшини.


Відтак, заробітну платню не можуть отримати працівники установ, які фінансуються на місцевому рівні. Щоб владнати ситуацію, міський голова Глухова оголосив про відкрите засідання міськради, на яке було запрошено і активістів РУХУ НОВИХ СИЛ. Проте сесія не відбулася через відсутність кворуму.

 На засідання не з’явилися у повному складі фракції партій «Воля народу», «БПП «Солідарність» та «Укроп». Саме ці депутати відмовляються голосувати за бюджет, доки Мішель Терещенко не задовольнить їх особисті забаганки, які він справедливо вважає шантажем. «Звичайно ми відразу відгукнулися на звернення про допомогу нашого однодумця Мішеля Терещенко. Адже без прийнятого бюджету ціле місто не може функціонувати і це на разі питання номер один. Цікаво, що на сесії Глухівської міської ради, яка так і не відбулася, представників поліції було присутньо більше, ніж депутатів та активістів. Ми звертаємося до усіх депутатів Глухівської міської ради з вимогою відкласти власні корисливі амбіції та нарешті прийняти документ, який дасть місту можливість працювати в нормальному режимі».-  наголосив голова  Роменського міського осередку РНС Валентин Бондаренко.Зрештою, відкрите засідання Глухівської міськради перетворилася на Народне Віче, адже на відміну від депутатів, на захід завітало чимало громадян.


«На прикладі маленького міста, майже на кордоні з Росією, ми бачимо, те що відбувається сьогодні по всій Україні: представники старої системи та політики-олігархи за будь-яку ціну не хочуть здавати позиції. І на жаль, платять за це звичайні громадяни. Саме тому ми повинні сказати «Досить!» баригам у владі на всіх рівнях. І саме тому закликаємо прийти на Марш за відставку Порошенка», - закликав Валентин Бондаренко.


Нагадаємо, що Всеукраїнський Марш за відставку Порошенка відбулется 18 лютого. У Сумах адресою вул. Г.Кондратьєва, 137 об 11 годині  розпочнеться автопробіг «За Майбутнє»! О 12:00 на площі Незалежності відбудеться Народне Віче.