Активісти пікетували будинок Авакова з вимогою його відставки та відповідальності за корупцію

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ біля будинку Авакова засудили силовий розгін наметового містечка, провалення реформ, корупційні схеми із закупівлею рюкзаків, його статки за кордоном, нерозслідувані справи та інші злочини.  

Сьогодні вони влаштували автопробіг до будинку Авакова, біля якого провели акцію проти свавілля правоохоронної системи, висловили своє невдоволення та вимогу його відставки, повідомляє прес-служба партії "РУХ НОВИХ СИЛ".

Активісти розмістили на паркані його фортеці плакати "Бандит", "Відставка", "Мусори не люди", "За грати", а також нагадали про вбивства Ноздровської, Тимура Махаурі, Павла Шеремета та ін. Вони засудили силовий розгін наметового містечка поліцейськими 3 березня.

"Ми тут, щоб висловити свою неповагу до Авакова через розгін під Верховною Радою. За чотири роки вони не здійснили жодних змін у державі, а поставили на коліна людей, які захищали нас на сході. Вони дозволяють собі їздити на відпочинки в той час як хлопці гинуть. Їм ніхто не дасть спокійно доживати на награбоване майно. Ми вимагаємо відставки Порошенка і всього непрофесійного Уряду. Час тих, хто прийшов до влади після Революції Гідності вже сплив. Справжні реформи відчуваються вже через рік-півтора після їх впровадження. Про які рефоми говорить Порошенко - невідомо", - заявив активіст Євген Лук'янцев.  

"У наметовому містечку були справжні патріоти, які попри холод і голод 5 місяців стояли за зняття недотокранності, Антикорупційний суд та нове виборче законодавство. Влада своїми діями хотіла поставити на коліна всіх українців. Але на колінах стоятимуть вони! Вони не є елітою в краї, справжня еліта - це такі патріоти, волонтери, громадські активісти", - додали громадські активісти, волонтери Володимир та Руслан. 

Активісти з обуренням нагадали Авакову про корупційні схеми з закупівлею рюкзаків та символічно перекинули старі рюкзаки через паркан на територію його будинку.  

Вони запевнили, що і надалі пікетуватимуть будинки можновладців та закликали українців виходити на Марш на відставку 18 березня о 12 год на Майдан Незалежності.  

"Вони бояться виключно великої кількості людей. В мирний спосіб, ми зробимо, щоб такі як Аваков сіли за грати! Ми повинні вийти, крім нас ніхто не зможе змінити цю країну"