Активісти біля будинку Луценка розбили намет і оголосили про безстроковий пікет

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ та небайдужі кияни провели акцію під помешканням Генпрокурора Луценка з вимогою звільнити політв'язня Северіона Дангадзе, розбили намет та оголосили про безстрокове пікетування, інформує прес-служба партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі".

"За 27 років в країні створили такі системи, які неможливо знищити навіть людською кров'ю. Нинішня влада продовжує не процес трансформації за який гинули і продовжують гинути люди, а продовжує процес збереження системи і узурпацію влади. Відповідальність прийде дуже скоро, ми не збираємось чекати чергових виборів і обманів. Ми тут вимагаємо шоб до нас вийшов Луценко, вимагаємо зняти з Северіона Дангадзе 110 статтю КК і звільнити всіх політв'язнів",- заявив активіст Євген Лук'янцев.

"Процес транформації в країні мав розпочатись ще 4 роки тому, але вони тільки підминають фінансові потоки. Тому більше 100 тисяч українців підписались під відставкою Президента", - додав він. 

Під будинком Генпрокурора виставили велику кількість нацгвардійців та поліції.

"Ми налаштовані рішуче, і ці хлопці нас не лякають. Те, що ви крадете у країни, ви крадете і в них. Ми впевнені, що ці хлопці не підуть проти нас, вони частина українського народу, яка страждає від бандитського режиму як і всі українці. Вони змушені охороняти будинок цього негідника, який в 2014 році закликав скинути владу, а зараз називає такі спроби державним переворотом", - зазначила Ліза Богуцька. 

"Ми тут за Дангадзе, який сидить через те, що незгодний з владою, як і тисячі інших, кого так саджають за грати", - додала вона.

Серед мітингувальників і батьки Северіона Дангадзе, які висловили вдячність людям, які підтримують його та інших політв'язнів.

Активісти розбили біля будинку Луценка намет, оголосили поо безстрокову акцію, закликали людей приєднуватись.

"Можливо Генпрокурор таки знайде в собі мужність вийти до людей", - зазначили активісти.

Нагадаємо, вже три місяці керівник Київського обласного осередку партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі" Северіон Дангадзе перебуває під вартою за надуманою справою "держперевороту за гроші Курченка", яка вже "розсипалась" в судах над Саакашвілі.