Активісти оголосили недовіру голові СБУ Полтавщини

Активісти оголосили недовіру голові СБУ Полтавщини

У Полтаві активісти РУХУ НОВИХ СИЛ мітингували під будівлею обласного управління СБУ, вимагаючи припинити політичні репресії та переслідування політичних опонентів. Цього разу повістку на допит отримав координатор РНС Полтавщини Ігор Сорока.

«Я нічого не боявся і почував себе досить впевнено, адже під будівлею мене підтримували наші активісти з усієї області. Я вже не вперше стикаюся з правоохоронними органами, але досить дивно, коли тебе викликають на допит тільки за власні переконання і готовність виказати свою позицію. Проте я твердо переконаний, що правда на нашій стороні і 2018 рік колись завершиться, так само як завершуються темні часи в історії будь-якої країни», - наголосив Сорока.

На вимогу протестувальників з ініціативною групою, у складі якої були активісти РНС Кременчука Ольга Тіщенко та Олег Філіпас, зустрівся голова УСБУ Полтавщини Юрій Рахівський.
«Було видно, як під відвертими та прямими запитаннями наших активістів цей впевнений у собі офіцер втрачає вагу та переконливість. Адже не тільки ми розуміємо, що мене викликали виключно з політичних мотивів», - зауважив Сорока.

Після завершення зустрічі Юрія Рахівського з ініціативною групою, на мітингу було прийняте рішення оголосити недовіру голові СБУ Полтавщини.

«Я просто симпатизую «Руху нових сил» і справа не в Саакашвілі. Знаючи ситуацію з середини, розумію, наскільки все примітивно і грубо копіюється, як в тоталітарні часи. Тому як член партії, знаючи як все відбувається і розуміючи сфальсифікованість цієї справи, я приїхав сюди, щоб звернути увагу громади на те, що справа сфабрикована, а СБУ не виконує своїх функцій, а захищає право диктатора Порошенка на свавілля. Тому ми закликаємо всіх виступити проти політичних репресій і переслідувань.», - наголосив Олег Філіпас.

Зазначимо, що 18 лютого у Полтаві відбудеться Віче на підтримку вимог Маршу за відставку Порошенка. Віче прзпочнеться о 12 годині на площі перед будівлею ОДА

Нагадаємо, що раніше повістки або усні виклики до обласних управлінь СБУ, отримали активісти Дніпропетровщини, Вінниччини, Сумщини, Кіровоградщини. Зокрема координатора РНС Криничанського району Дніпропетровщини Андрія Архіпцева затримали просто посеред вулиці й відвезли на допит до СБУ без жодних офіційних викликів.