Активіста РНС Олександра Бурцева, якого судять за зустріч Саакашвілі у Шигенях, випустили під заставу (ВІДЕО)

Активіст РУХУ НОВИХ СИЛ Прикарпаття, учасник АТО Олександр Бурцев, який 5 місяців провів у Львівському СІЗО за те що приїхав на кордон з Польщею, зустрічати Михайла Саакашвілі, випущений під заставу.

 2 березня його зустріли рідні, активісти  РУХУ НОВИХ СИЛ, в.о. координатора Львівщини Ігор Брік та адвокат Валерія Коломієць, повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ.«З кожним днем моя віра зростала. Віра не в те, що я вийду на свободу - це апріорі, а віра в те, що ми переможемо. Не може чорне бути білим, а біле - чорним. Не може бути так, щоб кривда була правдою і навпаки. Добро завжди перемагає. Друзі, дякую що зустріли, дякую що боролися за мене. Це наша маленька перемога, але велика ще попереду», - наголосив Бурцев.

Також активіст продемонстрував всім присутнім свою довідку про звільнення.
«Мине небагато часу і таку довідку отримає і Гройсман, і Порошенко, і Луценко», - сказав Бурцев.
«Я прийшла зустрічати свого підзахисного під СІЗО, причому абсолютно невинну людину, і це особливо радісно. Це говорить про те, що судді в Україні ще здатні прислухатися до власної совісті і до позиції захисту», - зазначила Коломієць. Нагадаємо, Олександра Бурцева затримали 11 вересня, силовики у цивільному вдерлись до його помешкання та відвезли у відділення поліції у Львові. Йому була обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Окрім цього Олександр Бурцев хворий на цукровий діабет, є інсулінозалежним і потребує відповідного харчування і лікування, які не були забезпечені йому під час тримання під вартою.Адвокат Валерія Коломієць повідомила, що тепер суд перейде до розгляду справи Бурцева по суті, наступне засідання відбудеться 13 березня. Наступного дня, 14 березня відбудеться суд по Давіду Сакварелідзе у справі перетин кордону 10 вересня 2017 року.