Адвокати вкотре вимагають від Державної міграційної служби надання додаткового захисту Михайлу Саакашвілі

Сьогодні адвокати лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі подали скаргу до Державної міграційної служби України на рішення Управління ДМС в Київській області № 99 від 1 листопада 2017 року про відмову в додатковому захисті.

Захист просить керівництво ДМС скасувати відповідне рішення та зобов’язати ДМС Київської області визнати необхідність та обґрунтованість додаткового захисту Михайла Саакашвілі.

Адвокати Руслан Чорнолуцький та Павло Богомазов вкотре наголошують, що сама Генеральна прокуратура України у 2015 році визнала політичні мотиви переслідування Михайла Саакашвілі в Грузії, а ПАРЄ та Державний департамент США акцентували увагу на протиправному переслідуванні команди Саакашвілі зі сторони нинішнього грузинського керівництва.

Нагадаємо, 31 листопада ДМС у Київській області провела процедуру прийняття та розгляду заяви Михайла Саакашвілі, як особи, яка потребує додаткового захисту, а саме невидачі до Грузії в порядку незаконної екстрадиції.

Під час багатогодинної співбесіди в міграційній службі Михайло Саакашвілі надав детальні обґрунтовані причини та підстави можливих ризиків для його переслідування в Грузії.