Адвокати вимагатимуть відводу судді у справі Бурцева

7 червня, у Мостиському районному суді відбулось чергове засідання у справі Олександра Бурцева та Василя Каця. 

Про це повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини.

Під час засідання у справі Олександра Бурцева було заплановано заслухати трьох свідків зі сторони обвинувачення, які є працівниками пропускного пункту «Шегині». Однак, вже під час допиту у судовому процесі другого свідка виникли проблеми.

«Річ у тім, що свідок постійно підглядав у нотатки, які попередньо сформовані і видрукувані. Згідно чинного законодавства, свідок може користуватись попередніми записами, якщо його покази пов’язані з обчисленням тощо. У даному випадку, наші запитанні були по факту події, яка відбулась 10 вересня і цифрових даних там зовсім не потрібно», - говорить адвокат Олександра Бурцева, Валерія Коломієць.

«Моє заперечення, суддя, Юрій Білоус, відхилив. Саме тому ми попросили суд оголосити перерву у даному слухані. Час нам потрібний для підготовки клопотання щодо відводу даного судді», - додала адвокат.

Під час другого засідання, яке стосувалось справи Василя Каця, таких ситуацій не виникало під час допиту свідків зі сторони обвинувачення. Натомість, троє з чотирьох працівників прикордонної служби повідомили суду, що взагалі не бачили підсудного. Четвертий зазначив, що самого факту протиправних діянь зі сторони Василя Каця не може підтвердити, але додав, що бачив дану особу під час спілкування з Михайлом Саакашвілі на кордоні.

Члени партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі, прихильники та активісти будуть й надалі слідкувати за судовими процесами у залі суду, з метою не допустити спекуляцій зі сторони зацікавлених осіб та всіма можливими способами забезпечити прозорість і неупередженість у розгляді справ Олександра Бурцева та Василя Каця.

Нагадаємо, що учасника бойових дій у зоні АТО Олександра Бурцева та лікаря Майдану Василя Каця звинувачують у тому, що вони прийшли зустрічати Михайла Саакашвілі на пропускному пункті «Шегині» 10 вересня 2017 року.