Адвокати Саакашвілі просять Окружний адмінсуд скасувати рішення ДМС про відмову йому в додатковому захисті

Адвокати лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі оскаржили в Окружному адміністративному суді міста Києва рішення Державної міграційної служби в Київській області про відмову йому у додатковому захисті від можливої екстрадиції. 

На переконання захисників Саакашвілі, це рішення Міграційної служби є необґрунтованим і протиправним, у зв'язку з чим порушує права Михайла Саакашвілі на отримання в Україні додаткового захисту від можливої незаконної екстрадиції до Грузії за брехливими звинуваченнями, які не визнала жодна країна світу, в тому числі й Україна. 

Зокрема, в адміністративному позові 2 листопада 2017 року адвокати Саакашвілі Руслан Чорнолуцький та Павло Богомазов просять визнати протиправним та скасувати рішення у формі наказу Управління державної міграційної служби в Київській області № 99 від 1 листопада 2017 року про відмову в додатковому захисті. 

Також позивачі просять зобов’язати відповідне управління державної міграційної служби визнати Саакашвілі особою, яка потребує додаткового захисту.

Нагадаємо, 31 листопада ДМС у Київській області провела процедуру прийняття та розгляду заяви Михайла Саакашвілі, як особи, яка потребує додаткового захисту, а саме невидачі до Грузії в порядку незаконної екстрадиції.

Під час багатогодинної співбесіди в міграційній службі Михайло Саакашвілі надав детальні обґрунтовані причини та підстави можливих ризиків для його переслідування в країні походження Грузії.