Адвокати Саакашвілі подали касацію на відмову у додатковому захисті, що дозволяє йому легально перебувати в Україні (ДОКУМЕНТ)

Адвокати Михайла Саакашвілі подали касацію на відмову Київського апеляційного адмінсуду у додатковому захисті лідера РНС. Це є підставою для продовження Михайлу Саакашвілі довідки для легального перебування в Україні. 

Про це повідомив адвокат Саакашвілі Руслан Чорнолуцький, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ».

«Після подачі касаційної скарги ми подали у ДМС в Київській області інформаційний лист про факт подачі касації. З цього моменту їм заборонено вчиняти будь-які дії з видворення Михайла Саакашвілі. Підставою для продовження терміну дії довідки є копія касаційної скарги з штампом суду про прийняття скарги, або копія постанови суду про відкриття провадження у справі належним чином оформленою судовою повісткою. Надані документи долучають до особової справи особи, яка просить додаткового захисту», - повідомив Чорнолуцький.

За словами Чорнолуцького, доки триватиме розгляд касаційної скарги, держава не може вдаватись до жодних спроб по видворенню Михайла Саакашвілі.

«Таким чином в правовому полі для влади заблоковані будь-які спроби з видворення чи депортації Саакашвілі до не розглянуть касацію», - зазначив адвокат.