Адвокати Саакашвілі будуть заперечувати проти будь-яких запобіжних заходів для нього, бо вважають справу політичним переслідуванням (ВІДЕО)

Прокуратура вимагає від суду встановити запобіжний захід для лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі у вигляді домашнього арешту терміном на два місяці, однак захист буде заперечувати проти будь-яких запобіжних заходів. 

Про це заявив журналістам біля приміщення Печерського районного суду міста Києва суду адвокат Саакашвілі Руслан Чорнолуцький.

«Сьогодні вранці Михайлу Саакашвілі було надано клопотання про запобіжний захід, але Михайло вимовився отримувати його та підписувати. В присутності двох понятих прокуратура намагалась вручити йому, просто залишила весь пакет документів разом з клопотанням приблизно о 7.50», - розповів адвокат.

Він додав, що отримав клопотання пізніше – орієнтовно о 8.20-8.30.

«Михайло знаходиться в приміщенні Печерського районного суду в кімнаті під конвоєм», - розповів також Чорнолуцький.

За його словами, прокуратура просить Саакашвілі запобіжний захід у вигляді домашнього арешту за адресою вул. Костьольна 7 терміном на 2 місяці.

Також прокуратура просить суд зобов’язати Саакашвілі не спілкуватись зі свідками, з’являтись на слідчі дії.

Чорнолуцький також повідомив, що обрання запобіжного заходу лідеру РУХУ НОВИХ СИЛ з відбудеться о 12.00 в залі №2 Печерського районного суду м. Києва за адресою вул. Хрещатик, 42А. Суддя - Лариса Цокол.

«Ми будемо повністю заперечувати проти запобіжного заходу, про який клопоче прокуратура та всіх інших запобіжних заходів. Ми вважаємо, що ця справа сфабрикована, відбувається політичне переслідування Саакашвілі і його соратників», - підкреслив адвокат.

 Нагадаємо, 5 грудня слідчі Генеральної прокуратури разом зі Службою безпеки викрали лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі після обшуків в його квартирі. Прихильники Саакашвілі заблокували автомобіль, в якому знаходиться Саакашвілі. Вони вивели лідера РНС з автомобіля та повели його до Верховної Ради.

6 грудня о 6 ранку силовики штурмували наметове містечко під Верховною Радою та жорстоко побили людей. Жорстоке побиття мирних людей вони потім пояснювали спробою затримати лідера партії РНС Михайла Саакашвілі.

8 грудня Саакашвілі арештували та привезли в СІЗО СБУ на Аскольдовому провулку в Києві.

У неділю на Марш за імпічмент в Києві в неділю вийшло близько 50 тисяч людей. Участь у Марші взяли дружина ув'язненого Михайла Саакашвілі Сандра Рулофс, народний депутат Єгор Соболєв, лідери РУХУ НОВИХ СИЛ.