Адвокати просять НАБУ розслідувати дії очільників ДМС, ДПС та Нацполіції під час видворення Саакашвілі (ДОКУМЕНТ)

Адвокати Михайла Саакашвілі просять НАБУ відкрити кримінальні провадження щодо Голови Державної прикордонної служби Цигикала, Голови Державної міграційної служби Соколюка та Голови Нацполіції Князєва через зловживання владою від час видворення Саакашвілі 12 лютого. 

Відповідну заву про вчинення кримінальних правопорушень адвокати подали сьогодні до НАБУ, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі.

Адвокати відзначають, що дані високопосадовці зловживали наданою їм владою та прийняли і реалізували незаконне рішення щодо видворення лідера РНС.

«На нашу думку 12 лютого цими особами було вчинено кримінальне правопорушення, просимо внести до ЄРДР відомості про вчинення ними такого кримінального правопорушення, а саме зловживання владою, тобто умисне, з метою отримання неправомірної вигоди для себе та інших осіб використання службовими особами влади всупереч інтересам служби, яке завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян. Цими особами було прийнято та реалізовано незаконне рішення щодо переправлення через державний кордон України Михайла Саакашвілі», - йдеться в заяві.

Нагадаємо, 22 лютого Печерський районний суд Києва зобов'язав уповноважених осіб Печерського відділення національної поліції почати розслідування заяви адвокатів Михайла Саакашвілі щодо його викрадення і видворення.