Адвокати оскаржують в суді заборону Саакашвілі в’їзду в Україну на три роки

З метою захисту прав Михайла Саакашвілі адвокати подали позов до Львівського окружного адміністративного суду про визнання протиправною та скасування постанови Мостиського прикордонного загону щодо заборони в’їзду Саакашвілі в Україну на три роки. 

Про це повідомив адвокат Руслан Чорнолуцький, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ».

Чорнолуцький нагадв, що 12 лютого співробітники Державної прикордонної служби України спільно з співробітниками Державної міграційної служби України та МВС,примусово видворили за межі України Михайла Саакашвілі. Пізніше виявилося, що Михайло був повернутий до Республіки Польща в порядку реадмісії. Згодом, адвокату Руслану Чорнолуцькому стало відомо про те, що Постановою начальника відділу по роботі з іноземцями Мостиського прикордонного загону Хом’яка Є. Л. від 13.02.2018 року заборонено Михайлу в’їзд до України на три роки.  

«В рамках захисту Михайла, було направлено декілька адвокатських запитів до відповідних установ, на підтвердження зазначених обставин. Листами Адміністрації Державної прикордонної служби України та Мостиського прикордонного загону підтверджено, що Михайлу заборонено в’їзд в Україну на три роки», - зазначив Чорнолуцький.

Він повідомив, що з метою захисту прав Михайла Саакашвілі від свавільних дій влади, захисниками Саакашвілі було подано позов про визнання протиправною та скасування Постанови Мостиського прикордонного загону.

«Вважаємо, що постанова прийнята з порушеннями Інструкції про прийняття рішень про заборону в’їзду іноземцям або особам без громадянства, та порушує права, гарантовані Європейською конвенцією з прав людини», - йдеться у позові.