Адвокати в інтересах Михайла Саакашвілі подали скаргу в Європейський суд з прав людини

Адвокати в інтересах Михайла Саакашвілі оскаржують у Європейському суді з прав людини дії влади щодо жорстокого поводження під час незаконного затримання та видворення його з України, а також протиправність дій Президента України Порошенка під час позбавлення Саакашвілі громадянства.

Про це повідомив адвокат Михайла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі». 

Відтак, захист Саакашвілі оскаржує жорстке поводження під час незаконного затримання та цинічного видворення з України; протиправність дій Президента Петра Порошенка під час позбавлення Саакашвілі громадянства, в наслідок чого останній не зміг здійснювати політичну діяльність. 

Крім того, оскаржуються факти коли Михайла Саакашвілі починаючи з грудня 2017 року незаконно та жорстоко затримували декілька разів без жодних правових підстав, та інші незаконні дії щодо лідера РНС.

« Генеральний прокурор України Юрій Луценко використовуючи службові повноваження намагався сформувати у суспільстві негативну думку щодо Михайла Саакашвілі. Незаконними діями з боку влади Михайло Саакашвілі був фактично позбавлений подальшого права на захист власних інтересів у національних судах. Також у скарзі до міжнародного суду викладені інші обставини які слугували зверненню до Європейського суду з захисту прав людини», - повідомив Чорнолуцький.