Адвокат вимагає виключити з Єдиного реєстру боржників Саакашвілі, який потрапив до нього без підстав

Адвокат Михайла Саакашвілі просить у виконавчої служби закрити виконавче провадження щодо стягнення з нього судового збору та виключити з Єдиного реєстру боржників Мін’юстиції, оскільки відомості про борг є неправдивими. 

Про це йдеться у заяві адвоката Руслана Чорнолуцького до Державного виконавця Шевченківського районного відділу державної виконавчої служби м. Києва Головного територіального управління юстиції м. Києва.

Руслан Чорнолуцький повідомив, що Виконавчою службою Шевченківського районного відділу державної виконавчої служби безпідставно було відкрито виконавче провадження за постановою Мостиського районного суду Львівської області від 22 вересня 2017 (стягнення з Михайла Саакашвілі 3400 грн штрафу та 320 грн судового збору) оскільки 27 жовтня 2017 року зазначені кошти були сплачені.


«На підставі вказаних обставин мною було подано Заяву про закінчення виконавчого провадження на підставі п.9 ч.1 ст. 39 Закону України «Про виконавче провадження» - фактична сплата боргу. Державний виконавець зобов’язаний прийняти постанову, якою закінчити відповідне виконавче провадження протягом доби. Наслідком закінчення виконавчого провадження є виключення Михайла Саакашвілі з Єдиного реєстру боржників Міністерства юстиції України», - зазначив Чорнолуцький.


Адвокат надав відповідні квитанції, що засвідчують сплату штрафу та судового збору Михайлом Саакашвілі, та доводять відсутність боргу.