Адвокат подав в суд на прокурора, який зупинив розслідування справи проти Саакашвілі

Захист Саакашвілі подав скаргу на протиправні дії прокурора ГПУ Домбровського щодо "замороження" надуманої кримінальної справи проти Саакашвілі.  

Про це повідомив адвокат Руслан Чорнолуцький.

Адвокат нагадав, що 22 лютого після видворення Саакашвілі, кримінальне провадження було виділено в окреме з метою подальшого його «замороження».

6 березня прокурором ГПУ Домбровським було зупинено кримінальне провадження щодо Саакашвілі.

Вчора, 15 березня адвокатом Чорнолуцьким було подано скаргу на постанову Прокурора ГПУ Домбровського від 06.03.2018 року щодо зупинення кримінального провадження відносно Саакашвілі.

"Протиправність зупинення «нового» кримінального провадження зумовлено тим, що ані Саакашвілі, ані його захист не отримував нової підозри та фактично Саакшвілі не є учасником кримінального провадження, в рамках якого, зокрема, було надіслано запит до Нідерландів про відібрання зразків голосу у Михайла. Звертаємо увагу, що протиправні дії ГПУ призведуть до фактичного закриття кримінального провадження відносно Михайла, на чому і буде наполягати захист в подальшому, оскільки в діях Михайла відсутні як і подія так і склад злочину",- пояснив адвокат.