"300 спартанців в Парламенті зможуть дати поштовх для економічного зростання України", - Саакашвілі

Коли парламентську більшість становитимуть не бариги, які "розводять" людей, а нові люди - 300 спартанців, які готові прийти на один рік і впроваджувати реальні реформи, в Україні буде збережена демократія і почнеться економічне зростання, інформує прес-служба партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі".

Про це заявив лідер партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі в політичному ток-шоу "Український формат" на телеканалі NewsOne.

Саакашвілі наголосив, що кожного року за кордон виїжджає мільйон-два українців, здебільшого молодь, адже в Україні для них немає перспектив. 

"Молодим людям в Україні немає жодних перспектив, тим більше людям яким 50 років. Можливо, якщо ти дитина "мажора"- кудись влаштуєшся, в інших - перспектив немає. За цією тенденцією через 15-20 років в Україні буде менше 20 мільйонів людей. Вдруге після Голодомору в Україні відбувається масштабна демографічна катастрофа - людей "видавлюють" з країни, щоб владі тут дістались землі, іноземні кредити, ресурси, які іноземці відправляють сюди і частину з них вони забирають у вигляді податків. Люди для них тут лишні", - акцентував політик. 

За його словами, якщо Україна буде розвиватись так як це пропонує БПП, ми дійдемо до рівня 2013 року лише за 20-25 років.

"І це все через корупцію. Вони все розікрали. У нас майже всі люди йдуть владу, щоб заробляти гроші. Вони кажуть "не потрібно піднімати питання НАБУ, не треба нікого саджати за грати, не треба розхитувати човен". В Румунії вже посадили керівництво правлячої партії, колишнього прем'єра, брата президента, десятки міністрів. 

Там нема олігархів і корупції. А Україну- найбагатшу країну Європи в плані людей і ресурів, перетворили в найбіднішу", - заявив лідер РНС. 

Він переконаний, що ті, хто довів країну до такого стану повинні піти. Їх мають змінити абсолютно нові молоді люди - 300 спартанців, яку стануть коаліційною більшістю в Парламенті. 

"Вони прийдуть лише на один рік, з чітким переліком законодавчих ініціатив, які можна втілити в життя за 70 днів. За цей час можна відмінити медичну реформу, яка є не реформою, а профанацією. За цей час можна впровадити страхову медицину, поміняти систему охорони здоров'я, на 2/3 скороти державний апарат, відмінити державні адміністрації на місцевому рівні, повністю відмінити 70-80% безглуздих регуляцій, які вбивають бізнес тощо. За цей час можна посадити всіх крадіїв, змінити державний апарат. Коли в парламентській більшості не буде бариг, які "розводять" людей і лише розказують байки, а будуть люди, які готові прийти на один рік і зберегти демократію, почнеться економічне зростання України", - заявив Саакашвілі.

До слова, в п’ятницю о 18.00 на площі Конституції відбудеться відкриття освітнього табору Boot camp «Політ-спартанці». 

Табір стане першим кроком до надання практичних знань та навиків громадянам, що хочуть врятувати та повністю оновити Україну.