27 нардепів звернулись до голів ДПС і ДМС з вимогою бути присутніми в Краковці 10 вересня (ДОКУМЕНТИ)

Народні депутати звернулись до голови Державної прикордонної служби України Петра Цигикала та голови Державної міграційної служби Максима Соколюка з вимогою прибути в пункт пропуску Краковець 10 вересня під час повернення лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі в Україну. 

Під відповідними зверненнями поставили свої підписи народні депутати Юрій Дерев’янко, Юлія Тимошенко, Вадим Івченко, Сергій Євтушок, Олексій Рябчин, Олександра Кужель, Іван Крулько, Світлана Заліщук, Віктор Чумак, Наталія Новак, Мустафа Найєм, Ірина Подоляк, Володимир Парасюк, Віталій Купрій, Іван Мірошніченко, Павло Костенко, Сергій Лещенко, Олексій Скрипник, Роман Семенуха, Ірина Сисоєнко, Тарас Пастух, Олег Березюк, Ігор Луценко, Андрій Вадатурський, Дмитро Добродомов, Єгор Соболєв, Вікторія Войціцька. 

Нардепи повідомили, що мають намір бути присутніми 10 вересня 2017 року в пункті пропуску через державний кордон «Краковець» у Яворівському районі Львівської області для здійснення депутатського контролю за дотриманням законодавства України та міжнародних договорів, ратифікованих Україною, посадовими та службовими особами ДПС під час здійснення перетину державного кордону України Михайлом Саакашвілі.  

«Враховуючи надзвичайно великий суспільний інтерес до повернення Саакашвілі Міхеіла Ніколозовича в Україну та необхідність забезпечення суворого дотримання законодавства України та міжнародних зобов’язань, взятих на себе Україною, просимо Вас також прибути 10 вересня 2017 року до пункту пропуску через державний кордон «Краковець», - йдеться у зверненні до Цигикала і Соколюка. 

Нагадаємо, Президент України позбавив лідера "РУХУ НОВИХ СИЛ" Михайла Саакашвілі українського громадянства. Однак, Саакашвілі заявив, що збирається повернутись в Україну 10 вересня і відстоювати свої права. 

Нагадаємо, станом на сьогодні немає жодних законних підстав не впустити Михайла Саакашвілі на територію Україну та відсутня заборона на в’їзд Михайла Саакашвілі в Україну.