20-тисячний Марш за імпічмент вирушив колоною до Адміністрації Президента (ФОТО, ВІДЕО)

Колона з 20-ти тисяч учасників Маршу за імпічмент рушила від пам'ятника Тарасу Шевченко центральними вулицями Києва до Адміністрації Президента та Верховної Ради. 

Люди тримають жовто-блакитні та червоно-чорні прапори. Учасники Маршу також несуть плакати із написами: "Порошенко - гарант злиднів, безправ'я та війни", "Корупція вбиває", "Президенту імпічмент", "Імпічмент замість революцій". (ВІДЕО)

Частина людей також несуть плакати з вимогою припинити переслідування директора НАБУ Артема Ситника та інформацією про викрадення грузинського журналіста Тамаза Шавшишвілі.

Очікується, що в Марші візьмуть участь лідери РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі, Юрій Дерев'янко, Давід Сакварелідзе, Ольга Галабала. Також участь планують взяти народні депутати Сергій Лещенко, Юрій Левченко, Віктор Чумак, бойові командири, громадські активісти та підприємці.


 Напередодні представники РУХУ НОВИХ СИЛ заявили про те, що інформаційні листівки про Марш за імпічмент вилучали та знищували різноманітними методами по всій Україні, а людям, які займались їх поширенням, погрожували і навіть били.

Нагадаємо, один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Юрій Дерев`янко зареєстрував в парламенті законопроект № 7248 «Про Президента України та порядок припинення його повноважень», який містить розділ щодо імпічменту, 31 жовтня.