«Народний праймеріз - це єдиний спосіб обрати єдиного кандидата в президенти від демократичних сил», - координатор РНС Львівщини

- Лише проведення народного праймерізу та опрацювання даних від пересічних громадян може дати нам єдиного кандидата на посаду  президента України від об'єднаних демократичних сил, - про це заявив координатор обласного осередку партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Ігор Брик, під час тематичного засідання, яке відбулось у львівському прес-клубі.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини.

«Нам потрібна зміна виборчого закону, за який ми боремося всіма можливими способами ще з жовтня минулого року. Відкритість виборчих списків і можливість відкликати народного обранця – це те, чого потребує на сучасному етапі наше суспільство», - сказав Ігор Брик.

Під час засідання, кожен учасник висловив своє бачення сучасної опозиції до президента. Однак у відповідях представники політичних сил дещо розійшлись у поглядах.

«Політична партія «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» на даний момент перебуває під пресингом зі сторони влади та правоохоронних органів. Це не заважає нам розбудовувати нашу політичну силу, а навпаки додає сили і наснаги до роботи. Людям набридли передвиборчі агітації, їм потрібний чіткий план і прозорість дій, саме це ми їм і пропонуємо», - додав Ігор Брик.

Зазначимо, що участь у засіданні на тему «Вибори президента 2019 року», яке відбулось у місцевому прес-клубі брали також представники ВО «Батьківщина», політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та громадські організації.

«Участь РУХУ НОВИХ СИЛ у засіданні дає нам підстави вважати, що у Львівській області наша організація набрала достатньо потужностей, щоб з нами починали рахуватись. У нас є конкретний план, багато ідей і чудова команда, яка хоче змінити життя в Україні на краще», - завершив Ігор Брик.


Нагадаємо, партія «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» оголосила про початок народного праймеріз, результатом якого має стати висування єдиного кандидата від демократичних сил.

Раніше, внаслідок тривалих кількатисячних акцій протесту під Верховною Радою України, ініційованих демократичними політсилами, 7 листопада 2017 року українські парламентарії врешті ухвалили проект №3112-1 в першому читанні, однак на тому все зупинилось. Законопроект передбачає голосування за відкритими списками і формування парламенту за пропорційною партійною системою.