План Перемоги

Чому вже 4 роки не відбуваються зміни, яких вимагало суспільство після Революції Гідності? Тому що люди, які були в політиці останні 20 років, підтримують систему, де працюють старі правила. Систему, в якій людей купляють “гречкою”, щоб попасти в Парламент і ховати за недоторканністю свої корупційні оборудки. Де ручні суди Порошенка відпускають всіх топ-чиновників корупціонерів і вони безкарно продовжують грабувати країну. Система, в якій і сам Президент “поза законом” – його неможливо притягнути до відповідальності, неможливо відправити у відставку.

Поки ми не змінимо ці правила – в нас немає шансу на зміну системи та розвиток України.

Тому 17 жовтня РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі разом з низкою інших політичних партій та громадських організацій почали акцію протесту під Парламентом з вимогами: скасування депутатської недоторканності, прийняття нового закону про вибори, створення Антикорупційного суду. Четверта вимога, що з’явилась у людей, які протестують біля Парламенту – закон про імпічмент Президента. На їхню вимогу такий законопроект розробив один з лідерів РНС нардеп Юрій Дерев’янко.

НОВІ ЛІДЕРИ НАЦІЇ

Ми маємо перезапустити Парламент та Уряд, щоб там працювали виключно ті, хто зацікавлений у розвитку України. Справжні патріоти, люди які знають як провести швидкі та незворотні змінити в країні. Ми повинні назавжди припинити олігархічні експерименти, які призвели країну до зубожіння!

У нас є справедливі вимоги й до власної команди.

Ми збираємо «Команду 300» – принципово нових людей, які зможуть сформувати реальну альтернативу чинній системі. Критерії прості: це люди, які не були високопосадовцями або нардепами. Членами Компартії чи Опоблоку або Партії регіонів. Це люди, які відповідають критеріям люстрації та не є учасниками корупційних схем.

Ця команда кращих українців стане основою Парламенту Справжніх Реформ, який затвердить Уряд Справжніх Реформ.

Щоб обрати фахового, патріотичного і найкращого Президента, ми проведемо президентські праймеріз, тобто попередні вибори кандидата в Президенти. Це дозволить уникнути розбрату в демократичному таборі та висунути на вибори Президента єдиного альтернативного владі кандидата. Кандидат від народу переможе і стане першим незалежним від олігархів Президентом.

НОВА КОНСТИТУЦІЯ ТА ЗМІНА КРАЇНИ ЗА 70 ДНІВ

За участі «Команди 300» буде розроблена та прийнята нова Конституція українського народу, що дозволить нарешті якісно перезапустити країну.

Прийшовши до влади, «Команда 300» за декілька тижнів зможе змінити всі необхідні закони і знищити корупційне болото. Біля Верховної Ради з’явився вишкільний табір, де почалась підготовка та навчання людей.

Україна має отримати чесну професійну владу!

УКРАЇНО – ЧАС ПЕРЕМАГАТИ!